DOLAR 33,0454 0.15%
EURO 36,0889 0.19%
ALTIN 2.621,092,01
BITCOIN 21466542.12744%
İstanbul
32°

PARÇALI AZ BULUTLU

SABAHA KALAN SÜRE

Samsung Galaxy Tab S9 Serisi, Galaxy’nin Premium Deneyimini Tablete Taşıyacak Yeni Standartları Belirliyor
  • Haberuc
  • Teknoloji
  • Samsung Galaxy Tab S9 Serisi, Galaxy’nin Premium Deneyimini Tablete Taşıyacak Yeni Standartları Belirliyor

Samsung Galaxy Tab S9 Serisi, Galaxy’nin Premium Deneyimini Tablete Taşıyacak Yeni Standartları Belirliyor

ABONE OL
27 Temmuz 2023 01:00
Samsung Galaxy Tab S9 Serisi, Galaxy’nin Premium Deneyimini Tablete Taşıyacak Yeni Standartları Belirliyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Fikirleri yaratıcılığa dönüştürmenin en süratli yolu olan Galaxy Tab S9 Serisi; büyüleyici bir ekran, optimize edilmiş performans, özel kutu içi S Pen ve hem Galaxy Tab hem de S Pen için IP68 sertifikası sunuyor.

Samsung Electronics, tablet teknolojisini yine tanımlayan; sürükleyici görüntüleme ve yaratıcı özgürlük için yeni standartlar belirleyen birinci sınıf bir eser portföyü yeni Galaxy Tab S9 Serisi’ni piyasaya sürdü. Dynamic AMOLED 2X ekranlar, Galaxy Tab S9, S9+ ve S9 Ultra olmak üzere üç modelin her birinde, Qualcomm Galaxy için Snapdragon® 8 Gen 2’nin  gücüyle efsanevi görüntüleme ve cümbüş tecrübeleri sunuyor. Kutu içeriğinde bulunan, IP68-sertifikalı S Pen ise kullanıcıların fikirlerini hayata geçirmesine yardımcı oluyor. Ve IP68  sertifikası  alan birinci Galaxy Tab S serisi olan Galaxy Tab S9 Serisi, kullanıcıların hem iç yerlerde hem de dış yerlerde ilhamlarının peşinden gitmesine imkan tanıyor.

“Bugün piyasada Galaxy Tab S9 ailesinin üyeleri üzere aygıtlar yok. Kendi kategorisinde ezber bozan Galaxy Tab S9 Serisi, kullanıcıların tabletlerde en çok sevdiği tecrübeleri, eksiksiz premium dizaynla sunan çeşidinin birinci örneği” biçiminde konuşan Samsung Electronics Taşınabilir Dünya Lideri ve CEO’su TM Roh, şöyle ekliyor:   “Galaxy Tab S9 Serisi, kullanıcılarımızın fikirlerini çarçabuk hayata geçirmelerini mümkün hale getiriyor”.

 

Eğlence ve ilham dünyasını hareket halindeyken keşfedin

Galaxy Tab S9 Ultra’nın 14.6-inç Dynamic AMOLED 2X ekranı, hem oyun oynarken hem de görüntü izlerken sürükleyici ve taşınabilir bir cümbüş tecrübesi sunuyor. Galaxy Tab S9 serisinin HDR10+ özelliği, geniş bir renk ve parlaklık yelpazesiyle sahneden sahneye, kareden kareye ton optimizasyonu sağlıyor. Galaxy Tab S9 Serisi’nin dinamik yenileme suratı, optimize edilmiş batarya verimliliğiyle meselesiz tepkiselliği   dengelemek için otomatik olarak 60 ile 120Hz ortasında kalibre ediliyor. Eye Comfort (Göz Konforu) özelliğiyse yüzde 70’ten fazla azaltılmış düşük mavi ışıkla göz yorgunluğunu azaltıyor.  Keskin ayrıntıları hayata geçirerek fotoğrafların, projelerin, animasyonların ve çok daha fazlasının canlı ve net görünmesini sağlıyor. Ayrıyeten 16:10 en uzunluk oranı sayesinde, TV yayınları ve sinemalar tam da izlenmesi gereken haliyle sunuluyor. 

AKG hoparlör sistemi ve Dolby Atmos sürükleyici ses sağlayan %20 daha büyük dörtlü hoparlör sisteminin sunduğu muazzam ses, Galaxy Tab S9 Serisi’ndeki cümbüş tecrübesini pekiştiriyor. Ayrıyeten sinematik bir ses tecrübesi yaşamak isteyen Galaxy Tab S9 Serisi kullanıcıları; oyun oynamak, müzik dinlemek, imajlı görüşme yapmak ve daha fazlası için özelleştirilmiş ses ayarları ortasından seçim yapabiliyor. Galaxy Tab S9 Serisi’ndeki yenilikçi Vision Booster teknolojisi de cümbüşünü dış yerlere taşımak isteyenler için ülkü. Bu teknoloji sayesinde, parlak aydınlatma şartları otomatik olarak algılanıyor ve ekranın canlılığını korumak için ortama ahenk sağlıyor. Aygıt, kendi başına dik durabilen Smart Book Cover (Akıllı Kılıf) kullanılarak, eller hür modda görüntüleme için dikey ya da yatay istikamette ayarlanabiliyor.

Her zamandakinden de şık bir dizayna sahip Galaxy Tab S9 Serisi, bir o kadar da güçlü. Her aygıt, Samsung’un son teknoloji akıllı telefonlarındaki, ışık suratında performans gösteren amiral gemisi işlemcisi Snapdragon® 8 Gen 2 Taşınabilir Platformu ile sunuluyor. Galaxy tablette birinci defa, gelişmiş vapor chamber (buhar odası) teknolojisi yayın, oyun yahut görüntü düzenleme maratonları için güç sağlamaya yardımcı oluyor. Sanayi önderi oyun ortaklarıyla yakın iş birliğinin akabinde, Galaxy Tab S9 Serisi kullanıcıları optimize edilmiş büyük ekran oyun tecrübelerinin keyfini çıkaracak. Galaxy Tab S9 Serisi birebir vakitte bir tabletin yüksek yoğunluklu talepleri için özel olarak tasarlanmış dahili vapor chamber (buhar odası) ile şimdiye kadarki en yüksek ısı verimliliğine sahip Galaxy Tab Serisi olarak dikkat çekiyor. Yeni iki taraflı ısı dağıtımı, daha uzun bir kullanım müddeti boyunca daha âlâ performansa ulaşmaya ve bunu sürdürmeye yardımcı oluyor.  

 

Fikirleri çarçabuk hayata geçirme özgürlüğü yaşayın 

Her premium Galaxy Tab S9 aygıtı, tablet kullanıcılarının en çok sevdiği ve istediği tek araçla birlikte geliyor: Galaxy S Pen. Kağıt üzerinde kalem kullanmaya yakın bir tecrübe sunan Galaxy Tab S9 Serisi ve S Pen, artık suya ve toza dayanıklılık için IP68 sertifikasına sahip ve kullanıcıların fikirlerini söz edebilmesi için daha fazla mümkünlük sunuyor. S Pen ayrıyeten arama çubuklarında, tarayıcılarda ve uygulama mağazalarında da yazabiliyor. Yeni çift istikametli şarj işlevi ise, aygıt standındayken hangi tarafa bakarsa baksın şarj edilebilmesine imkan tanıyor. 

Galaxy Tab S9 Serisi’nin sürükleyici ekranları, her türlü projenin ülkü yerini oluşturuyor. Multi Window (Çoklu Pencere) sayesinde,  üç uygulamaya kadar, kolay kolay ayarlanabilen pencerelerden oluşan nizamlı bir çalışma ekranı olarak görüntülenebiliyor. Yani tıpkı anda, tek görünümde bir tarayıcıda araştırma yaparken, Samsung Gallery’den bir imaja başvurabilir ve Samsung Notes’ta fikirlerinizi çizebilirsiniz. Ya da Pop-Up View (Açılır Görünüm) ile uygulamalar, ana ekranın tamamını göstermeye devam ederken kayan pencereler olarak görüntülenebiliyor.  

Seyahat ederken yahut hareket halindeyken çalışma sırasında, Galaxy Tab S9 Serisi’nin Kılıf Klavyesi ve DeX Modu maksimum taşınabilirlikle masaüstü tecrübesi simülasyonu yaratabiliyor. Kılıf Klavyesinin ayarlanabilir açıları ve geriden aydınlatmalı tuş ekibi, hafif bir bilgisayar hissi veriyor. DeX Modu ise takibi kolay bir imleç, esnek pencere yine boyutlandırma ve pozisyonlandırma ve PC ekranını tablete yansıtmak ya da genişletmek için İkinci Ekran özelliklerine sahip. Google Meet aramasında, ekranı paylaşarak ve tıpkı anda canlı bir Samsung Notes dokümanını birlikte düzenleyerek birlikte çalışmak kolaylaşıyor.

Spontane üretkenliğe ilham vermek ve yaratıcılığı geliştirmek için tasarlanan Galaxy Tab S9 Serisi, her türlü şahsî tutkuya yönelik yeni ve geliştirilmiş uygulamalarıyla, yaratıcı portföyler için ülkü bir platform. Kullanıcıların favorisi GoodNotes,  Galaxy tablet kullanıcıları için özel olarak piyasaya sürülen yeni bir not alma ve günlük tutma tecrübesini birinci sefer Android’de sunuyor. Ayrıyeten GoodNotes’ta tüm platformlarda oluşturulan notlar basitçe paylaşılabiliyor ve eşzamanlı olarak birlikte düzenlenebiliyor.  

Profesyonel düzey LumaFusion video düzenleme uygulaması, paylaşılabilir içerik oluştururken kullanıcıların işini kolaylaştırıyor. Quick Share sayesinde, Galaxy akıllı telefon kamerayla çekilen manzaraları ve görüntüleri -büyük evrakları bile- Galaxy Tab S9 Serisi’nde basitçe paylaşmak mümkün.  LumaFusion, hassas görüntü düzenleme sağlamak için Galaxy Tab S9 Ultra’nın geniş ekranından yararlanıyor.

Clip Studio Paint,  çizim, boyama ve daha fazlası için çağdaş bir tablet arayüzüne dönüştürüldü. Bu ortada ArcSite, yaratıcı vizyonları titizlikle hazırlanmış 2D CAD planlarına, kapsamlı saha planlarına ve hakikat kestirimlere dönüştürerek dizayncıları ve profesyonelleri güçlendiriyor. Büyük ekran tecrübelerini optimize etmek için Google ile yapılan iş birliği sayesinde, kullanıcılar Galaxy Tab S9 serisinde misyonları kolaylıkla tamamlamak ve fikirleri gerçeğe dönüştürmek için iş ortağının uygulamalarından yararlanabiliyorlar.  

 

İçeride ve dışarıda eksiksiz bir premium tecrübeden tam manasıyla yararlanın

Kendine has aygıt tecrübesiyle Galaxy Tab S9 Serisi, Galaxy ekosistemine de meselesiz bir formda entegre oluyor. Galaxy Tab S9 Serisi tabletler başka aygıtlara bağlandığında, yaratıcı araçları kullanmak çok kolay. Multi Control,  metinleri ve imajları direkt tablet ve akıllı telefon ortasında kopyalamayı, yapıştırmayı ya da sürüklemeyi meselesiz hale getirerek kullanıcıların akıllı telefonlarını Galaxy Tab S9 Serisi’nde dokunmatik yüzeyiyle denetim etmelerini sağlıyor.  

Galaxy Tab S9 Serisi donanımlar, birinci sınıf yazılım tecrübeleriyle eşleşecek biçimde, amiral gemisi Galaxy S Serisi akıllı telefonların ikonik Galaxy tasarım özelliklerini -aynı çarpıcı kamera sistemi gibi- sunuyor. Tab S9 Ultra için 5,5 mm inceliğinde olan Galaxy Tab S9 Serisi hem hafif ve ince, hem de IP68 sertifikasıyla kanıtlanan dayanıklılığa sahip. Ayrıyeten Kollayıcı Alüminyum ile güçlendirilmiş gövde sayesinde, darbelere ve sıyrıklara karşı güçlü. Bu aygıt, en âlâ fikirleri beklenmedik yerlerde bulanlar için, kuvvetli ortamlarda kullanılabilen ve ağır bir güne dayanabilen kusursuz bir iş ortağı. Dahası, yeni Outdoor Cover (Dış Yer Kılıfı) ise daha fazla müdafaa isteyen tablet kullanıcılarının içini rahatlatıyor.

Galaxy Tab S9 Serisi, Samsung’un insanların hayatlarını zenginleştirirken çevresel tesirlerini minimuma indiren teknolojiyi üretme taahhüdünün bir öteki örneğini teşkil ediyor. Tab S9 Serisi, evvelki kuşaklara kıyasla, hem iç hem de dış bileşenlerle çok daha geniş bir geri dönüştürülmüş gereç çeşitliliğine sahip.  Ayrıca yine tasarlanmış kutusunda geliyor. Kutuda kullanılan kağıt ise yüzde yüz geri dönüştürülmüş olarak kullanıldı. 

 

Bulunurluk 

Galaxy Tab S9 Serisi 27 Temmuz’dan itibaren Türkiye’de ön siparişe sunulacak ve 11 Ağustos’tan itibaren genel satışa sunulacak.

Seri, Beige ve Gray olmak üzere iki renk ve üç boyutta sunuluyor: Tab S9 Ultra’da 14.6 inç, Tab S9+’ta 12.4 inç ve Tab S9’da 11 inç.  

Premium tecrübe, dört jenerasyon One UI ve Android işletim sistemi yükseltmeleri ve beş yıllık güvenlik güncellemeleriyle korunuyor ve destekleniyor. Kaza sonucu oluşan hasarlar için bir dayanak hizmeti olan Samsung Care+,  ön sipariş periyotlarında özel indirimler ve fiyatsız avantajlar sunuyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.