DOLAR 32,8516 0%
EURO 35,1969 0.01%
ALTIN 2.449,72-0,32
BITCOIN 21823110.75504%
İstanbul
27°

AÇIK

SABAHA KALAN SÜRE

PaybyMe’nin sahalara geri dönüşü Pionr rehberliğinde gerçekleşiyor
  • Haberuc
  • Teknoloji
  • PaybyMe’nin sahalara geri dönüşü Pionr rehberliğinde gerçekleşiyor

PaybyMe’nin sahalara geri dönüşü Pionr rehberliğinde gerçekleşiyor

ABONE OL
20 Mart 2024 13:36
PaybyMe’nin sahalara geri dönüşü Pionr rehberliğinde gerçekleşiyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Finansal teknoloji teşebbüsleri kuran, mevcut teşebbüsleri geliştiren ve büyümeleri için gerekli stratejilerle faal olarak güçlendiren teşebbüs kurucu teknoloji şirketi Pionr, 11 yıllık deneyimi ve güçlenen takımıyla dala tezli bir geri dönüş yapan PaybyMe’nin stratejik dönüşümüne rehberlik ediyor.

Pionr, ‘Girişim Kurma Kanvası’ olarak nitelendirdiği bir modelle “Strateji, Eser Geliştirme, Teknoloji İdaresi, Pazarlama İrtibatı, İnsan Kaynakları, Operasyon İdaresi ve Büyüme Yönetimi” olmak üzere 7 farklı başlıkta PaybyMe’ye yol haritası sunuyor. 

Finansal kuruluşlara fintek kurma, büyütme ve sürdürme bahislerinde uçtan uca takviye sağlayan Pionr, mevcut tecrübe ve yeteneklerini öbür fintekleri dönüştürmek, ileri taşımak ve onları daha kıvrak hale getirmek için kullanıyor. Şirket, serbest çalışanlardan büyük işletmelere ve bankalara kadar geniş bir yelpazeye hitap eden tahlilleriyle finansal süreçleri kolaylaştırıyor, birebir vakitte işletmelerin şuurlu kararlar almalarına ve klâsik sistemlerde karşılaşılan zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyor.

Stratejilerin belirlenmesinden faaliyete geçme basamağına kadar sadece 100 gün içinde bir fintek teşebbüsünü hayata geçirerek adeta ekosistemde bir ihtilal gerçekleştiren Pionr, ‘Girişim Kurma Kanvası’ olarak nitelendirdiği bir modelle ‘Strateji, Eser Geliştirme, Teknoloji İdaresi, Pazarlama Bağlantısı, İnsan Kaynakları, Operasyon İdaresi ve Büyüme Yönetimi’ olmak üzere 7 farklı başlıkta girişimcilere bir yol haritası sunuyor. Kendi içinde 29 farklı misyonu barındıran bu kanvas, adım adım neyin, nasıl yapılacağını gösteriyor.

PaybyMe’den güçlü geri dönüş

Yeni fintek teşebbüslerini süratle ve tesirli biçimde kurmak isteyen tüm teşebbüslere rehberlik eden Pionr, son olarak yenilikçi ve entegre bir ödeme ekosistemine dönüşümünü tamamlamak maksadıyla yatırımlarını hızlandıran PaybyMe’ye danışmanlık hizmeti vermeye başladı. 

Mobil ödeme alanında daha evvel Türkiye’de ihtilal yaratmış eserler geliştiren PaybyMe, 11 yıllık bölüm deneyimi doğrultusunda, yeni vizyonu ve güçlenen takımıyla dala tezli bir geri dönüş yaparken Pionr’un danışmanlık takviyesini de gerisine aldı. Pionr, elindeki teknolojiler ve daha evvel kurduğu tüm fintek şirketlerinden elde ettiği geniş tecrübeyle PaybyMe’nin yeni periyodun gereksinimlerine ve trendlerine nazaran tekrar organize olmasını sağlayacak. 

Pionr Kurucusu Yakup Sezer, finansal teknolojiler alanında çığır açan tahlillerle işletmelere paha kattıklarını belirterek, “Girişim Kurma Kanvası diye nitelediğimiz modelin her bir adımı, geçmişteki tecrübelerden elde edilen kıymetli bilgilerle destekleniyor. Bu sayede, kendi içinde kapsamlı bir küresel bilgi birikimini ortaya koyarak, yeni fintek teşebbüslerini süratle ve tesirli bir formda kurmak isteyen herkese rehberlik ediyor, işini ileri taşımak ve dönüştürmek isteyen firmalara da danışmanlık hizmeti veriyoruz” diye konuştu. 

PaybyMe üzerinde yaptıkları birinci değerlendirmede şirketin mevcut yeteneklerinin yeni devrin gereksinimlerine ve trendlerine nazaran yine düzenlenmesi gereğini tespit ettiklerini vurgulayan Sezer, “PaybyMe ile hayata geçirdiğimiz iş birliği kapsamında, şirketin iş modelini güçlendireceğiz ve bölümdeki en başarılı oyunculardan biri haline gelmesine dayanak vereceğiz” dedi.

Farklı ödeme tahlilleri de sunacak

2023 yılında gerçekleşen satın almanın akabinde tekrar yapılanmaya giden PaybyMe’nin güçlü bir geri dönüşe imza attığını söyleyen PaybyMe Genel Müdürü Eren Deyiş de “Ödeme sistemleri bölümünde 2013 yılından bu yana devam eden varlığımızı, yeni vizyonumuz ve güçlü takımımızla devam ettiriyoruz. Ödemeler dünyası, birçok farklı gereksinimin olduğu bir dünya. Yalnızca sanal POS ve gibisi eserlerimizle değil; dijital, hibrid ve fizikî ödeme tahlillerimizle müşterilerimiz ve ortaklarımız için katma paha yaratmayı sürdüreceğiz. E-para hizmetlerinden dijital finans ve para transfer platformlarına, solo iş operasyonlarından güçlü bir fintek ekosistemi yaratmaya kadar üç ana başlık altında yenilikçi adımlar atacağız” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.