DOLAR 33,0990 0.21%
EURO 36,2439 0.52%
ALTIN 2.632,920,44
BITCOIN 21458831.36212%
İstanbul
33°

AÇIK

SABAHA KALAN SÜRE

Zyxel, Kablosuz Bağlantının Sınırlarını Wi-Fi 6E ile Aşıyor
  • Haberuc
  • Teknoloji
  • Zyxel, Kablosuz Bağlantının Sınırlarını Wi-Fi 6E ile Aşıyor

Zyxel, Kablosuz Bağlantının Sınırlarını Wi-Fi 6E ile Aşıyor

ABONE OL
14 Ağustos 2023 15:24
Zyxel, Kablosuz Bağlantının Sınırlarını Wi-Fi 6E ile Aşıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kablosuz bağlantıda ihtilal niteliğinde bir adım olan Wi-Fi 6E teknolojisi, genişletilmiş spektrumu, daha yüksek kapasite ve minimal karışıklık sunarak işletmelerin ve mesken kullanıcılarının gereksinimlerine tahlil sunuyor. Zyxel, Wi-Fi 6E teknolojisi ile kullanıcılarının her vakit en inançlı, süratli ve meselesiz kablosuz irtibat tecrübesine sahip olmalarını amaçlıyor.

Teknolojinin süratle ilerlemesiyle, günlük ömrümüzün ayrılmaz bir modülü olan kablosuz temas da daima olarak evriliyor. Bu evrimin en son ve en etkileyici kademesi ise Wi-Fi 6E ile gerçekleşiyor. Zyxel, Wi-Fi 6E’nin kablosuz ilişki dünyasına getirdiği ihtilal niteliğindeki özellikleri ve sunduğu avantajları ile kullanıcıların irtibat tecrübesini sıradanlığın ötesine taşıyor. Kablosuz bağlantının geleceğine form veren Wi-Fi 6E, hem işletmelerin hem de konut kullanıcılarının daha süratli, inançlı ve kapsamlı bir ilişki tecrübesi yaşamasına imkan tanıyor.

Kablosuz bağlantıdaki dönüşüm, Wi-Fi 6E ile yeni bir tepeye ulaşıyor

Kablosuz bağlantıdaki Wi-Fi 6’nın getirdiği ihtilal niteliğindeki dönüşüm, Wi-Fi 6E ile yeni bir doruğa ulaşıyor.  Wi-Fi 6E, kablosuz ilişki teknolojisinin geleceğine 6 GHz radyo spektrumunun kapılarını açarak büyük bir adım atıyor. Bu genişletilmiş spektrum, kablosuz temas tecrübesini hudutları zorlayan yüksek kapasite, asgarî karışıklık ve hızlı suratlarla yine tanımlıyor. Genişletilmiş 6 GHz bandıyla kablosuz irtibatta daha geniş bir kapasite sunan Wi-Fi 6E, süratle büyüyen ağ trafiği altında dahi sağlam ve süratli ilişkiler elde edilmesini sağlayarak ağır kullanım altında bile kusursuz performans sunuyor. Wi-Fi 6E ile birlikte gelen, 6 GHz bandında yedi ekstra harika geniş 160 MHz kanalın kullanılabilir olması, en dikkat çeken özelliklerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Geniş bant genişliğine gereksinim duyan uygulamalar için epeyce kıymetli olan bu özellik ile artık daha büyük bilgi yükleri daha süratli bir biçimde taşınabiliyor ve daha yüksek performanslı tecrübeler mümkün oluyor.

Wi-Fi 6E tasarımı, bilhassa 6E dışındaki aygıtlardan kaynaklanan karışıklığı ortadan kaldırarak kullanıcılara sağlam ve kesintisiz bir temas sunuyor. Günümüzün süratle dijitale evrilen dünyasında bilhassa kıymetli bir faktör olan bu özellik, daha yüksek suratlar ve ultra düşük gecikmelerle birleştiğinde, Wi-Fi 6E’nin yeni kuşak teknolojiler için güçlü takviye sağlayan bir platform olduğunu gösteriyor. Zyxel, Wi-Fi 6E teknolojisinin getirdiği bu avantajları en âlâ halde değerlendirmeniz için geniş bir tahlil yelpazesi sunuyor. Access point’lerden switch’lere, firewalldan yönlendiricilere kadar sunulan tahliller, kullanıcıların hem mevcut gereksinimlerine ahenk sağlıyor hem de gelecekteki kullanım senaryolarını kolay kolay destekliyor. Böylelikle, işletmeler ve bireyler Wi-Fi 6E’nin sunduğu inovasyonları en üst seviyede kullanabiliyorlar.

Zyxel, her şeyden evvel ağ güvenliğini ön planda tutuyor. Teknolojik gelişmelerin beraberinde getirdiği artan siber tehditlere karşı müdafaa sağlamak emeliyle, Zyxel Wi-Fi 6E tahlillerini sahip olduğu üst seviye güvenlik özellikleriyle sunuyor. WPA3 standardının en son sürümüne ek olarak, Secure WiFi, DPPSK üzere ek güvenlik katmanları sayesinde ağı ve dataları en yüksek düzeyde koruyor. Ayrıyeten, Zyxel Nebula, Wi-Fi 6E tahlillerini direktörün kusursuz bir yolunu sunuyor. Geniş bir eser yelpazesi olan Nebula, AP’lerden switch’lere, firewallara ve 5G/LTE taşınabilir yönlendiricilere kadar uzanıyor. Ağı yönetmeyi kolaylaştırmak için hem kullanıcı dostu web arayüzü hem de taşınabilir uygulama sunan bu tahlil, kullanıcıların idare açısından meselesiz bir tecrübe yaşamalarını mümkün kılıyor.

Gelişen teknolojilerle birlikte artan siber güvenlik tehditlerine karşı kullanıcıların güvenliğini her vakit öncelik olarak belirlediklerine değinen Zyxel Networks Türkiye Ülke Müdürü Ömer Faruk Erünsal, “Zyxel olarak, her vakit kullanıcılarımızın güvenliğini ve datalarını en üst seviyede muhafazayı öncelik olarak kabul ettik. Teknolojinin süratle ilerlediği günümüzde, artan siber tehditlere karşı gayret etmek ve kullanıcılarımızı korumak bizim için kritik ehemmiyet taşıyor. Bu nedenle, Wi-Fi 6E tahlillerimizi, en üst seviyede güvenlik özellikleriyle donatarak sunuyoruz. WPA3 standardının son sürümünün yanı sıra Secure WiFi, DPPSK üzere güvenlik katmanları ile ağ güvenliğini daha da güçlendiriyoruz. Birebir vakitte, Zyxel Nebula platformu ile Wi-Fi 6E tahlillerimizi yönetmeyi kolaylaştırıyoruz. Geniş eser yelpazemiz, AP’lerden switch’lere, güvenlik duvarlarına ve taşınabilir yönlendiricilere kadar uzanıyor. Kullanıcı dostu web arayüzü ve taşınabilir uygulama ile idare süreçlerini sorunsuzlaştırarak, kullanıcılarımızın en düzgün tecrübesi yaşamalarını sağlıyoruz. Zyxel olarak, teknolojik yeniliklerin getirdiği fırsatları en inançlı formda kullanmanızı sağlamak için buradayız.” dedi.

Wi-Fi 6E’nin sunduğu özelikler ile kablosuz ilişki teknolojisinde büyük bir düzey atladığını belirten Ömer Faruk Erünsal, “Teknoloji, daima olarak evrim geçirirken, Zyxel olarak, kullanıcılarımızın her vakit en inançlı, süratli ve sıkıntısız kablosuz irtibat tecrübesine sahip olmalarını sağlamayı amaçlıyoruz. Wi-Fi 6E’nin genişletilmiş spektrumu, daha yüksek kapasite ve minimal karışıklık sunarak işletmelerin ve konut kullanıcılarının gereksinimlerine tahlil sunuyor. Biz, güvenliğin ve kesintisiz performansın en üst sırada olduğuna inanıyoruz, bu nedenle Wi-Fi 6E tahlillerimizde en son güvenlik özelliklerini de sunuyoruz. Zyxel olarak, kullanıcılarımızın süratle değişen dijital dünyada her vakit önde olmalarını sağlamak için çalışıyoruz.” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.